Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MiniTool Fotoğraf Kurtarma

MiniTool Fotoğraf Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MiniTool Photo Recovery rastgele bir nedenden dolayı dijital resim makinanızdan veya bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri getirme emeliyle kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen resimleri kurtarma programı olan MiniTool Photo Recovery pratik bir kullanım ve anlaşılır bir arayüz sunuyor. USB hafızalarımızda, dijital resim makinalarımızda veya kameralarımızda, değişmez disklerimizde veya hafıza kartlarımızda gizlediğimiz resimler bilgi yazma kusurları, transfer sırasında yaşanan problemler ve elektrik kesintileri gibi sebeplerden dolayı kazara silinebiliyorlar. Bunun yanında kendi elinizle sildiğiniz resimleri sonradan geri getirmek isteyebiliyorsunuz. İşte tam bu emeller için MiniTool Photo Recovery’i kullanabilirsiniz.

MiniTool Photo Recovery ile resim kurtarabilmek için ilk evvel program ana penceresinden hangi depolama ünitesinden resim kurtaracağınızı seçiyorsunuz. Kayıp dosya taraması yapılacak diski tanımladıktan sonra tarama operasyonunu başlattığınızda tarama yaptığınız diskin ebadına göre bir müddet harekâtın sonuçlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bu müddet genel olarak çok uzun değil. Harekât bitince tespit edilen kayıp veya silinmiş resimler listeleniyor.

MiniTool Photo Recovery kullanıcılara arama neticelerini dosya cinsine veya dosya ebadına ihtimali de veriyor.

MiniTool Fotoğraf Kurtarma BENZER İÇERİKLER
MiniTool Fotoğraf Kurtarma YAPILAN YORUMLAR