Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Word

Microsoft Word

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft Word, Office uygulamaları arasında en çok kullanılanı ve Windows 10 üzerinde çalışan telefonlar ve tabletler için özel olarak hazırlanmış arayüz ile geliyor. Word Mobile, dokunmatik ekranlı aygıtlarda daha rahat bir kullanım sunuyor diyebilirim.

Microsoft Word İndir Fiyatsız!

Microsoft Word Mobile, 10.1 inç veya daha ufak ekranlı Windows telefonlar ve tabletlerde evrakları araştırmak, doküman oluşturmak ve tertip etmek için en iyi uygulamadır. Masaüstünde kullandığımız Microsoft Word uygulaması ile karşılaştırıldığında Windows 10 için Word’şöhret esas özellikleri barındırdığını ve menülerinin çok daha sade olduğunu söyleyebilirim. Klavye ve fare kullanımına da destekleyen ancak tablette çok daha rahat kullanılabilen Word’şöhret başlıca özelliklerine baktığımızda;

Rahat bir biçimde okuyun: Yeni okuma görünümü uzun evrakları telefonda ve tablette okumayı basitleştirir. Bütün ekran görünümde her ayrıntıyı görmek için ufak fotoğraflara veya tablolara dokunun. Hareket halindeyken dokümanlara göz atın ve tertip edin: OneDrive, SharePoint ve Dropbox ile entegrasyon sayesinde dosyalarınıza her yerden erişin. Yorumlara cevap verin ve parmak değişiyle süratli farklılıklar yapın. Kaydolma mevzusunda kaygılanmayın; Tabletinizde veya telefonunuzda tertip etme yaptığınızda Word çalışmanızı kaydolur, sizin kaydolmanıza gerek kalmaz. Dokümanlerinizi birkaç değişle paylaşın ve bireylerinize bakmaları için davet gönderin. Takım olarak çalışın ve aynı anda başkalarıyla beraber evrakları tertip edin. Doğru komutu süratle bulun. Dokümanleri güvenle oluşturun: Dokümanleri büyük bir ekranda yazmak ve araştırmak için telefonunuzu bir bilgisayar olarak kullanın. Hoş planlanmış çağdaş şablonlarla projelerinize süratli bir başlangıç yapın. Fikirlerinizi ifade etmek için tanıdık, zengin şekillendirme ve kumpas alternatiflerini kullanın. Doküman formatı ve kumpası hangi aygıtı kullanırsanız kullanın bozulmadan kalır ve şahane görünür.

Word’şöhret bu versiyonu telefonlar ve tabletler için geliştirilmiştir. 10.1 inç veya daha minik ekranlı Windows aygıtlarda Word dokümanlarını fiyatsız olarak görüntüleyebilir, oluşturabilir ve tertip edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri kullanmak için uygun bir Office 365 üyeliğine lüzum vardır. Daha büyük tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstü bilgisayarlarda evrakları fiyatsız olarak görüntüleyebilirsiniz. Dokümanleri oluşturak ve tertip etmek için Office 365 üyeliği gerekir. Office 365 ayrıca Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook’un en son masaüstü versiyonlarını da kapsar. Uygulama içinden Office 365’e kaydedebilir ve ilk defa kaydederseniz bir ay fiyatsız sınama süresi verilir.

Word’ü bilgisayarınızda fiyatsız kullanmak için Word Online’ı seçim edebilir veya Microsoft 365 fiyatsız sınama versiyonu ile bir ay süresince Microsoft Word programını tüm özellikler sarih fiyatsız kullanabilirsiniz. Natürel ki Office Konut ve İş 2019 satın alarak da Word dahil Office uygulamalarının masaüstü versiyonlarını kullanabilirsiniz.

Microsoft Word BENZER İÇERİKLER
Microsoft Word YAPILAN YORUMLAR