Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Snip

Microsoft Snip

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft Snip, Windows bilgisayar ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış gelişmiş özellikleriyle dikkat toplayan ekran görüntüsü alma uygulaması olarak öne çıkıyor. Windows işletim sistemiyle beraber gelen ekran alıntısı vasıtasına göre çok daha çağdaş yapıda ve ekstra işlevlerle karşımıza çıkan uygulama beta düzeyinde olmasına karşın oldukça galibiyetli.

Windows işletim sistemli bilgisayar ve tablete sahipseniz ekran görüntüsü tutmak için kullanabileceğiniz fiyatlı ve fiyatsız onlarca program var. Hatta işletim sistemiyle önyüklü gelen ekran alıntısı taşıtı bile iş görmekte. Microsoft imzasını taşıyan Snip isimli uygulama ise gelişmiş özellikleriyle değişiklik yaratıyor. Standart olarak masaüstünüzün ekran görüntüsünü alabilmenin yanında kamera ile çekim yaparak ekran görüntüsü alabiliyor, ekran görüntüsüne açıklama ilave edebiliyor, hatta sesinizi kaydolabiliyorsunuz.

Kolay yapıda karşımıza çıkan uygulamada ekran görüntülerinizi doğrudan e-posta yoluyla dostlarınızla paylaşma kaderine de sahipsiniz ki zati uygulamanın emeli bu. Yazılı olarak anlatamadığınız şeyleri sesinizi ve anekdotunuzu ilave ettiğiniz ekran görüntüsüyle anlatmanız çok daha kolay.

Evernote’un Skitch uygulamasına benzeyen ancak dokunmatik ekranlı makinelerde çok daha rahat kullanım sunan Microsoft Snip, sık sık ekran görüntüsü alanlar için şahane bir uygulama. Pratik, süratli ve de kullanışlı.

Microsoft Snip BENZER İÇERİKLER
Microsoft Snip YAPILAN YORUMLAR