Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Powerpoint

Microsoft Powerpoint

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Windows 10 için Microsoft PowerPoint önizleme versiyonu olarak yayınlanmıştır ve yalnızca Windows 10 Teknik Önizleme versiyonunu kullanıyorsanız indirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye Mağazası’nda mevcut olmadığından “bölge ve dil alternatiflerini” Amerika Birleşik Devletleri olarak ayarlamanız gerekiyor.

Microsoft PowerPoint, Windows 10 tabletiniz üzerinde zahmetsizce şahane görünümlü sunumlar hazırlamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulama. Dokunmatik ekranlı aygıtlar için optimize edilmiş arayüz ile gelen ve klavye / fare kullanmadan yeni bir sunum oluşturma veya sunumlarınız üzerinde tertip etme yapma basitliği sunan PowerPoint, önizleme versiyonu olarak geliyor ve fiyatsız olarak indirilip kullanılabiliyor.

Windows 10 üzerinde çalışan tabletlere müteveccih hazırlanmış Microsoft PowerPoint uygulaması, hipotez edeceğiniz üzere masaüstündekinden oldukça değişik bir tecrübe sunuyor. Fotoğraflar, defineli video, tablolar, grafikler, SmartArt, animasyonlar yine planlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Windows 10 tabletinize fiyatsız indirip kullanabileceğiniz Microsoft PowerPoint uygulamasının başlıca özellikleri ise;

PowerPoint sunumları küçük ekranlı makinelerde de şahane görünüyor; bilgisayardakinden hiçbir farkı yok diyebilirim. PowerPoint sunumunuzu hazırlarken lüzum dinleyeceğiniz her şey yine planlanmış olarak karşımızda. E-posta eklerindeki ve buluttaki OneDrive, Dropbox PowerPoint sunumlarını görüntüleyebiliyorsunuz. PowerPoint, sunumunuzu hazırlarken her şeyi kaydoluyor. Böylece son çalışmanıza rastgele bir cihazınızı ulaşabiliyorsunuz. Sunumunuzu tertip ettiğinizde içerik ve şekillendirme tüm aygıtlarınız arasında aynı anda tertip edilmiş oluyor. PowerPoint sunumlarınızı basitlikle yazdırabiliyor, dilerseniz e-posta veya iletişim ile paylaşabiliyorsunuz.

Microsoft Powerpoint BENZER İÇERİKLER
Microsoft Powerpoint YAPILAN YORUMLAR