Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Kablosuz Görüntü Bağdaştırıcısı

Microsoft Kablosuz Görüntü Bağdaştırıcısı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Miracast yardımı sunan Windows Phone, Surface, Windows 8.1 aygıtlarla geçimli olan Microsoft Wireless Display Adapter ile ekranınızı başka bir makineyle kablosuz olarak basitlikle paylaşabiliyorsunuz. Montajı ise oldukça kolay olan bu görüntü aktarma aygıtını yapılandırmak için ise ilk olarak Windows 8 Mağazasında sunulan fotoğrafı uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Microsoft Wireless Display Adapter uygulaması ile adaptörün ayar ve yazılım aktüellemelerini yapabiliyorsunuz. MicrosoftDisplayAdapter_00 gibi çok uzun bir ad yerine Oturma Odası gibi istediğiniz bir adı adaptörünüze verebiliyorsunuz. Televizyon veya monitörünüzün kenarlık ayarını yapabiliyor, görüntü içeriğinin tamamının gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz. TV veya monitörünüz dil ayarını yapabiliyorsunuz ancak varsayım edeceğiniz üzere henüz Türkçe dil desteklenmiyor. Mobil makinenizle ekranı yansıtacağınız aygıtınızın PIN kodu girilmesi gidişatında eşleşmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunların yanı gizeme Microsoft Wireless Display Adapter mahsulünüz için yazılım aktüellemesi olup olmadığını sorgulayabiliyor, tek değişle yazılım aktüellemesini indirebiliyor ve uygulayabiliyorsunuz.

Telefondaki görüntüyü televizyonunuza kablosuz olarak aktarma basitliği sunan Microsoft Wireless Display Adapter’a sahipseniz makinenin ayarlarını ve aktüellemelerini kapsayan uygulamasını da indirmenizde fayda var.

Microsoft Kablosuz Görüntü Bağdaştırıcısı BENZER İÇERİKLER
Microsoft Kablosuz Görüntü Bağdaştırıcısı YAPILAN YORUMLAR