Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Excel

Microsoft Excel

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Windows 10 için Microsoft Excel önizleme versiyonu olarak yayınlanmıştır ve yalnızca Windows 10 Teknik Önizleme versiyonunu kullanıyorsanız indirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye Mağazası’nda mevcut olmadığından “bölge ve dil alternatiflerini” Amerika Birleşik Devletleri olarak ayarlamanız gerekiyor.

İş kullanıcılarının sıklıkla kullandığı elektronik tablo hazırlama programı Microsoft Excel’in Windows 10 işletim sistemi üzerinde çalışan dokunmatik ekranlı makineler için özel olarak hazırlanmış versiyonu ve fiyatsız indirilebiliyor.

Windows 10 için Microsoft Excel, tablet kullanıcıları için planlandığından masaüstü versiyonda yer alan gelişmiş özellikler bulunmuyor ancak menüler o kadar hoş planlanmış ki esas işlevleri parmak hareketlerinizle rahatlıkla yapabiliyor, klavye ve farenin eksikliğini sezmiyorsunuz. Yöntemler, grafikler, tablolar, Özet Tablolar kısacası Excel tablonuzu oluşturan her şey mevcut ve minik ekranda bile bu işlevleri kullanırken güçlük sürüklemiyorsunuz.

Önizleme versiyonu olarak karşımıza çıkan Microsoft Excel’in başlıca özellikleri arasında;

Excel tabloları minik ekranlarda da şahane görünecek biçimde planlanmış. Excel tablosunu oluşturan her şey Yöntemler, tablolar, grafikler, yorumlar, mini grafikler tabletler için özel planlanmış ve klavyeye netlikle gereksinim dinlemiyorsunuz. E-postalara iliştirilen ve OneDrive, Dropbox, SharePoint’teki Excel tabloları görüntülenebiliyor. Bir aygıtınızda hazırladığınız Excel tablosuna öbür makinenizden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Elektronik tabloyu tertip ettiğiniz müddet kumpasla operasyonu tüm makinelerinize eş zamanlı uygulanıyor. Hazırlamış olduğunuz tablonuzu e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Microsoft Excel BENZER İÇERİKLER
Microsoft Excel YAPILAN YORUMLAR