Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Metrogram Plus

Metrogram Plus

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Metrogram Plus, Windows 8 tablet ve bilgisayarınız üzerinden Instagram hesabınızı görüntülemenize ve hesabınızdaki faallikleri takip etmenize izin veren bir uygulamadır. Web tarayıcınızı veya uslu telefon ve tabletinizi açmadan Instagram hesabınıza bakabilir, resim ve videolarınıza gelen yorumları araştırabilir, takip ettiğiniz bireylerin gönderilerini sevebilirsiniz.

Facebook’un popüler resim paylaşım uygulaması Instagram’ı masaüstüne taşıyan Metrogram Plus, Windows 8 platformu için geliştirilmiş en galibiyetli Instagram istemcisi. Çağdaş ve kullanımı kolay arayüz ile gelen istemci ile takip ettiğiniz bireylerin gönderilerine bakabilir, yorum yollayabilir, hoşlanabilir veya hoşlanmayabilir, takipçi ve takip ettiğiniz şahısları görüntüleyebilir, takipçi isteği yollayabilir, arama yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz resimleri bilgisayar veya tabletinize indirebilirsiniz.

Metrogram Plus Özellikleri:

Instagram hesabınızı görüntüleyin. Resimleri sevin / hoşlanmayın. Resimlere yorum gönderin. Kullanıcıların profillerini görüntüleyin. Kullanıcı arayın. Takipçi ve takip ettiklerinizi görüntüleyin. Takipçi isteği gönderin. Saklı hesaplar dahil. Sevdiğiniz resimleri indirin. Resimleri Facebook hesabınızda paylaşın.

Windows 8 için bütün özellikli Instagram uygulaması arıyorsanız Metrogram Plus’a bakmadan geçmeyin.

Metrogram Plus BENZER İÇERİKLER
Metrogram Plus YAPILAN YORUMLAR