Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Metro Commander Pro

Metro Commander Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Metro Commander Pro, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin yanında OneDrive ve Dropbox hesaplarınızdaki dosya ve klasörleri organize etmek için kullanabileceğiniz bir dosya idareyicisi. Değişik tema alternatifleri, dahili medya oynatıcısı, iki dağılmalı arayüzü gibi eşlerinde olmayan özellikleri bir arada sunan uygulama, sınama versiyonu olarak geliyor.

Windows 8 tabanlı bir bilgisayar veya tablet kullanıcısı olarak dosya ve klasörlerinizin dağınıklığından davacı iseniz, hem uygun maliyetli hem de nitelikli bir dosya idareyicisi olan Metro Commander Pro ile netlikle tanışmalısınız. Uygulama ile yapabilecekleriniz arasında;

Çift dağılmalı arayüzü sayesinde dosya ve klasörleri kopyalamak, taşımak, adlandırmak, silmek için uğraş vermiyor, rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Arşivlediğiniz dosyaların açmadan görüntüleyebiliyor veya tamamen dışarı çıkartabiliyorsunuz. Dahili görüntüleyici ve medya oynatıcısı sayesinde fotoğraf ve videolarınızı açmak için uygulamadan dağılmanız gerekmiyor. Ufak fotoğraflar sayesinde dosya ve klasörlerinizi açmadan içlerinde ne olduğunu görebiliyorsunuz. OneDrive ve Dropbox hesabınıza giriş yaparak bulut hesabınıza attığınız dosya ve klasörleri tertip edebiliyorsunuz. Harici değişmez sürücüdeki ve usb hafızadaki dosyalarınıza bakabiliyorsunuz. Dosya ve klasörleri başlangıç ekranınıza değişmezliyorsunuz.

Metro Commander Pro BENZER İÇERİKLER
Metro Commander Pro YAPILAN YORUMLAR