Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Metin Düzenleyici Pro

Metin Düzenleyici Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Text Editor Pro, çoklu diller ve komut dosyaları için sözdizimi vurgulama takviyeyi ile beraber gelen eforlu bir metin tertip etme vasıtayıdır.

Text Editor Pro evvelden EditBone, 100’den fazla hazır skin’i, Unicode kişilik haritasını, rakamsal ünite dönüştürme taşıtını, SQL şekillendirmesini ve birden fazla dizin ve arama neticeyi için yardım sağlamak için 100’ün üzerinde alternatife ulaşım sağlar. Böylece kodlama yapmak ve text editing üzerinde çalışmak isteyen biri, basit arayüzü sayesinde Text Editor Pro üzerinden basitçe aradığına erişebilir ve işini birkaç saniye içerisini tamamlayabilir.

“Windows’un içinde gelen WordPad, Microsoft Notepad ve Notepad++ metin editörleridir, ama WordPad ufak ve süratli bir kelime operasyoncu sayılabilir. Notepad esas metin editörüdür, grafik ve OLE desteklemez: .txt uzantılı dosyaları açmak ve işlemekte, HTML yazmada Notepad kullanılır. Notepad Ansi, Unicod ve UTF8 kodlarını yardımlar. Notepadde font tüm evraka uygulanır ancak dosyasıyla kaydolunmaz, başka bir deyişle başka bir bilgisayarda dosya açıldığında o bilgisayar programının fontuyla görüntülenir. WordPadde ise font tüm evraka veya bir sözcüğe uygulanabilir, şekillendirilebilir, dosya açıldığında o haliyle açılır.” Text Editor Pro da bütün olarak bu işleri yapan ve C++, COBOL, DOT Graph Drawing, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve daha bir hayli değişik dille çalışan bir programdır. Kodlama işiyle uğraşıyor ve kendinize böyle bir program arıyorsanız, netlikle Text Editing Pro’ya göz atmanızı öneri ederiz.

Metin Düzenleyici Pro BENZER İÇERİKLER
Metin Düzenleyici Pro YAPILAN YORUMLAR