Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mermer

Mermer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Marble, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir dünya haritası programı olarak karşımıza çıkıyor. Kolay bir kullanıma sahip olan program esrarengiz özellikleriyle de dikkatimizi sürüklemeyi muvaffak oluyor.

Dünyayı keşfetmeye başlayabileceğiniz bir etrafı sunan Marble, reel zamanlı aktüellenen haritalarıyla karşımıza çıkıyor. Uydulardan çekilen resimlerle dünyayı izleme ihtimali sunan program, bunun yanı gizeme uzayın derinliklerine inmenize de destekçi oluyor. Öteki seyyarelere de gezinti yapma ihtimali sağlayan program, Google Earth’a seçenek olarak seçim edilebilecek bir programdır. İklim bilgilerini görüntüleyebileceğiniz programda Beynelmilel Uzay İstasyonu’na da göz atabiliyor ve öteki uyguların yörüngelerine bakabiliyorsunuz. Çevrimiçi ve çevrimdışı hizmet sunan uygulamanın mobil versiyonunu da telefonlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Cadde görünümleri özelliğine de sahip olan program ile özellikle gideceğiniz bir yere göz atabilir ve evvelden bilgi sahibi olabilirsiniz. Aradığınız bir yeri kısa yoldan bulmanıza destekçi olan Marble, kesinlikle bilgisayarlarınızda olması gereken bir programdır diyebilirim. Kolay bir kullanıma sahip olan program ile çoğu işi süratlice hakikatleştirebiliyorsunuz. Reel zamanlı bulut haritasına da sahip olan uygulama ile hava gidişatı hakkında da hipotezlerde bulunabiliyorsunuz. 

Marble programını fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Mermer BENZER İÇERİKLER
Mermer YAPILAN YORUMLAR