Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Media Player Lite

Media Player Lite

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Media Player Lite, popüler video ve ses formatlarını meselesizce oynatabilen fiyatsız bir medya oynatıcıdır. Yalnızca bilgisayarınızdaki medya dosyalarını değil, SoundCloud, YouTube, LastFM, Vkontakte’deki ve bulut hesaplarınızdaki video ve müziklerinizi açabilirsiniz.

50’den fazla ses ve video dosyası formatını destekleyen Media Player Lite ile gözde şarkılarınızdan oluşan çalma listeleri oluşturma, çalma listelerinizi tertip etme ve silme bahtına da sahipsiniz. Popüler video paylaşım sitelerinin entegre olarak geldiği uygulamada giderekici de mevcuttur. Bu sayede müziğin tanımladığınız zaman otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Dinlediğiniz müzikten, izlediğiniz videodan daha fazla neşe almak için ekolayzırı kullanabilirsiniz.

Windows 8 bilgisayar ve tabletinizde kullanabileceğiniz çok fonksiyonel medya oynatıcısı Media Player’ın başlıca özellikleri:

VOB, MKV, FLV, QuickTime formatlarını desteklemektedir. Çalma listeleri oluşturma ve tertip etme YouTube’da video ve SoundCloud’da müzik arama OneDrive, Google Drive, Dropbox servisleri ulaşma Klavyedeki multimedya tuşları için takviye Yerel medya dosyalarını arama ve sıralama LastFM ve Vkontakte ile entegre Ekolayzır ayarı

Media Player Lite BENZER İÇERİKLER
Media Player Lite YAPILAN YORUMLAR