Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
McDonald's Türkiye

McDonald’s Türkiye

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

McDonald’s Türkiye Windows 8 uygulaması ile mahsulleri araştırabilir, AloServis üzerinden siparişi verebilir, lokantalarla alakalı bilgilere erişebilirsiniz. Fast food mahsullerini seçim eden biriyseniz tabletinizde de kullanabileceğiniz fotoğrafı McDonalds uygulamasını netlikle öneririm.

McDonald’s Türkiye uygulaması mahsul, lokantalar ve AloServis kısımlarından oluşmaktadır. Mahsulleri kategorilere göre görüntüleyebilir, mahsul tanıtımlarına erişebilir, mahsul siparişi verebilir, mahsul gıda kıymetlerini öğrenebilirsiniz. Lokantalar kısmından yakınınızdaki McDonald’s lokantalarının yerini öğrenebilir ve yol tarifi alabilir, lokantanın açılış ve kapanış saatini bilebilir, dışını dolaşabilirsiniz. AloServis aboneliğinizi oluşturarak siparişlerinizi hemen vermeye başlayabilirsiniz. Siparişinizi anbean takip edebilir, tarafınıza ne zaman ulaşacağını bilebilirsiniz. Siparişiniz veya mahsuller hakkında bir meseleyle karşılaşırsanız canlı dayanak takımına meselenizi bildirebilirsiniz.

Sade ve akıcı kullanıcı arayüzü ile gelen McDonald’s Türkiye uygulamasını fast food mahsullerini sıklıkla seçim eden veya arada kaçamak yapmak isteyen şahıslara önerebilirim.

McDonald’s Türkiye BENZER İÇERİKLER
McDonald’s Türkiye YAPILAN YORUMLAR