Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MasaüstüSnowOK

MasaüstüSnowOK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

DesktopSnowOK masaüstünüze kar tanelerinin hoş görüntülerini ilave etmenize ihtimal tanıyan fiyatsız bir kar yağdırma programıdır.

Yılbaşının yanaştığı şu günlerde güzelinize gidebilecek bir uygulama olan DesktopSnowOK masaüstünüze yere doğru usulca düşen kar tanelerini ilave eden minik, neredeyse hiç sistem yükü olmayan ve kolay kullanılabilen bir programdır. Programın hiçbir yükleme operasyonu gerektirmiyor oluşu ve tıkladığınızda dolaysız olarak çalışabilmesi programınızın sisteminize yük olmasını ve afaki kayıt defteri girdileri oluşturmasını yasaklıyor.

Program oldukça kullanışlı ve kolay bir arayüze sahiptir. DesktopSnowOK size ekranınızda görüntülenecek kar tanesi biçimini ve olanağı da veriyor. Böylece seçimlerinize uygun olan, size daha güzel görünen kar tanelerinin ekranınızda alt doğru süzülmesini izleyebilirsiniz. Bunun yanında kar tanelerinin düşüş süratini, rakamını ve yoğunluğunu ayarlaryabilmenize de ihtimal tanıyan program bu özellikleri kaydırma çubukları vasıtasıyla basitçe değiştirebilmenize imkân sağlıyor. Şayet kar tanelerinin ekranınızdaki değişik öğelerin önüne geçmesini yasaklamak isterseniz kar tanelerinin şeffaf olmasını sağlayabilirsiniz.

DesktopSnowOK dilediğinizde Windows ile beraber başlayabilecek biçimde ayarlanabilmektedir. Ayrıca programı fare veya klavye hareketlerinde devre dışı kalacak biçimde de yapılandırabiliyorsunuz.

MasaüstüSnowOK BENZER İÇERİKLER
MasaüstüSnowOK YAPILAN YORUMLAR