Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Masaüstü Wordpress

Masaüstü WordPress

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Desktop WordPress, isminden de kavrayacağınız üzere WordPress’i masaüstünden hakimiyet etmenizi sağlayan fiyatsız ve verimli bir program. WordPress ile açmış olduğunuz bloglarınızı masaüstünden basitçe tertip etmenizi sağlayan program tarayıcı üzerinden yapabileceğiniz işlemllerin neredeyse hepsini yapabilmenizi sağlıyor.

Ayarları değiştirme, yazılarınızı okuma, sayfa ya da başlık ekleme veya silme gibi operasyonları yapma serbestliği sunan program sayesinde tarayıcı gişiri olmadan dolaysız olarak masaüstünüzden her şeyi reelleştirebiliyorsunuz.

Türk programcı tarafından geliştirilen bu yazılım sunmuş olduğu Türkçe dil yardımı sayesinde çok daha rahat kullanılabiliyor. Bu sebeple programı kullanırken ne yapmak istediğinizi arayarak basitçe bulabilirsiniz. Şayet veritabanı bilgilerinizi öğrenmiyorsanız FTP bilgilerinizi girerek bu bilgileri de program üzerini bilebiliyorsunuz.

WordPress üzerinde blog yönetimi yapan kullanıcılar için oldukça verimli ve hoş olduğunuz düşündüğüm Desktop WordPress programını fiyatsız olarak indirip sınamanızı nasihat ediyorum.

Masaüstü WordPress BENZER İÇERİKLER
Masaüstü WordPress YAPILAN YORUMLAR