Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Masaüstü Ticker

Masaüstü Ticker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Desktop Ticker gözde haber kaynaklarınızın yayınladığı haberleri bir araya toplayan ve masaüstünüzden basitçe bu haberlere göz atmanıza dayanakçı olan RSS tabanlı bir haber takip yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Desktop Ticker haber takip etme işini oldukça pratik bir hale getiriyor. Yazılım esas olarak haber başlıklarını masaüstünüze taşıyor. Bu haber başlıkları otomatik olarak değişmekte ve kullanıcılar haber başlıklarının üzerine fare imlecini taşıdıklarında haberlerle alakalı ayrıntılar görüntülenmekte. Bu sayede alakanızı sürükleyen haberi tanımlamanız daha basit hale geliyor.

Banal olarak haber takip etmek için internet tarayıcımızı açarak haber sitelerini ziyaret ediyoruz. Fakat sistemimizin düşük yapılandırmaya sahip olması sebebiyle internet gezintisi yapmak çok pratik olmayabiliyor. İşte bu cins vaziyetlerde Desktop Ticker dayanağınıza koşmakta. Program ile haber takibi yapabileceğiniz siteleri tanımlamanız yeterli. RSS akışını tanımladıktan sonra o kaynaktan gelen haber başlıkları masaüstünüzde görüntülenmeye başlıyor.

Desktop Ticker içerisinde muhtelif yapılandırma alternatifleri de barındırıyor. Yazılım üstündeki sembolleri ve haber takip çubuğunun konumunu değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca haber çubuğu şeffaflığı da değiştirilebiliyor. Haber başlıkları arasındaki geçiş sürati ve geçiş istikameti de değiştirilebilmekte.

Masaüstü Ticker BENZER İÇERİKLER
Masaüstü Ticker YAPILAN YORUMLAR