Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Manga Z

Manga Z

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Manga Z, dünya genelinde en çok okunan manga çizgi romanlara tek bir yerden ulaşabileceğiniz bir Windows 8 uygulaması. İster dokunmatik ekranlı tabletinizde isterseniz de bilgisayarınızda fiyatsız indirip kullanabileceğiniz uygulamada Naruto, Bleach, Noblesse, One Piece gibi seri haline gelmiş adları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Japonların çizgi roman için kullandıkları bir kelime olan manganın hayranlarından biriyseniz Manga Z uygulamasına bayılacaksınız. Dünyaca şanlı çizgi romanları anında bulabileceğiniz ve ister çevrimiçi isterseniz de makinenize indirip internet iletişimi olmadan da okuyabileceğiniz en iyi uygulama netlikle Manga Z.

İnternette arama tarama yapmadan dilediğiniz çizgi romana basitlikle erişebileceğiniz bir uygulama olan Manga Z’nin arama ve filtreleme özelliğini oldukça sevdim. Arama butonu sayesinde listeye bakmadan okumak istediğiniz yapıta anında erişirken, filtreleme sayesinde çizgi romanları cinse göre ayırabiliyorsunuz. Ancak onlarca cins arasından yalnızca beş cinsin fiyatsız olması öbürleri için para istemesi, reklamlarla desteklenen bir uygulamada olmamış diyebilirim.

Çizgi romanları dikey ve yatay modda okuma olanağı sunan Manga Z’de manga çizgi romanlar genelde seri halinde ve en hoşu tek bir tıkla tüm seriyi indirebiliyorsunuz. Dilerseniz indirmeden de okuma kısmetine sahipsiniz. Çizgi romanların yanında okundu ve okunmadı olarak belirtilmesi ise okunulan bir çizgi romana tekerrür dönülmemesi açısından hoş düşünülmüş bir özellik.
En iyi çizgi romanları ve en son ilave edilenleri ayrı olarak gösteren Manga Z fiyatsız bir uygulama ve okuma ekranında reklamla karşılaşmıyorsunuz.

Manga Z Özellikleri:

Mangaları arka tasarıda indirebilme Bir mangayı okurken öteki mangalarınız inmiş oluyor. Manga kısımlarını indirme ve çevrimdışı konumda okuyabilme Mangaları gözdelere ilave edebilme Manganın son rakamı çıktığında bildirim özelliği Mangalar için okundu ve okunmadı yaftayı En iyiler ve en yeniler listesi Reklamsız manga okuma sevinci Mangaları cinse göre filtreleme ve arama

Manga Z BENZER İÇERİKLER
Manga Z YAPILAN YORUMLAR