Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Manga Blaze

Manga Blaze

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Manga Blaze, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda gözde mangalarınızı okumak için kullanabileceğiniz fiyatsız ve minik ebatlı bir uygulama. Naruto, Bleach, Fairy Tail, One Piece, Dengeki Daisy, Hunter X Hunter, Toriko, Nisekoi ve daha saymakla tamamlayamayacağım suratlarca mangayı bir arada bulabileceğiniz ve fiyatsız olarak okuyup indirebileceğiniz tek uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Dünya genelinde en çok alaka gören Japon çizgi romanları mangaları listeyerek manga arama – bulma tasasından kurtaran uygulama, yalnızca Windows platformunda karşımıza çıkıyor ve bence Windows Mağazası’nda fiyatsız kategorisinde yer alan en iyi manga okuma uygulaması.

Mangaları kategoriler yerine fihrist ismi altında olduğu gibi karşımıza çıkaran uygulamada her manganın ayrıntılı bilgisine erişebiliyorsunuz. Kısım rakamı, yazarı, puanı, mevzusu, seneyi gibi manga hakkında bilmek istediğiniz her şey mevcut. Okuma ekranına geçmeden manganın belirli bir kısmını okuyabileceğiniz gibi okuma ekranında “Chapters” kısmından da dilediğiniz kısmına erişmeniz olası. Okuma ekranı demişken burası da oldukça ayrıntılı hazırlanmış. Manganın belirli sayfasını açma, okuma kumpasını değiştirme, gözdelere ekleme, kaydolma, sayfalar arası geçiş kısacası okurken lüzumunuz olacak her şey mevcut.

Yeni çıkan mangaları ayrı bir yerde listeleyen, mangaların yeni rakamları yayınlandığı haberdar eden uygulamanın hoşlanmadığım noktaları da oldu. Misalin; mangalar çok geç açıldığından seri bir biçimde okuma olası olmuyor. Bunun dışında kendi mangalarımızı içe aktarıp okuma talihimiz yok. İlle de uygulamanın sunduklarını okumak vaziyetindeyiz.

Manga Blaze BENZER İÇERİKLER
Manga Blaze YAPILAN YORUMLAR