Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Madefire Çizgi Romanları ve Hareket Kitapları

Madefire Çizgi Romanları ve Hareket Kitapları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Madefire Comics & Motion Books, DC Comics, IDW, Dark Horse, Top Cow gibi dünya genelinde en çok ilgi gören çizgi romanların yayıncılarının klasik ve yeni eserlerini bulabileceğiniz ve Windows 8.1 cihazınıza indirerek dilediğiniz yerde, zamanda okumanın keyfini sürebileceğiniz harika bir çizgi roman okuma ve indirme uygulaması. Çizgi romanları dikey ve yatay konumda okumamıza izin veren uygulamada popüler çizgi romanların yanında her hafta ücretsiz harika çizgi romanlar da sunuluyor.

Çizgi romanlarınızı dijital ortamda okumayı tercih ediyorsanız Madefire harika bir uygulama. Çapraz platform desteği sayesinde aynı çizgi romanı her cihazda ayrı ayrı satın alma ve indirme derdini ortadan kaldıran Madefire’da Batman, DC Universe, Injustice, Hellboy, Star Trek, Transformers gibi süper kahramanların yepyeni maceralarını içeren harika çizgi romanları ücretsiz ve ücretli olarak iki farklı kategoride bulabiliyorsunuz.

Çizgi romanları cihazınıza indirerek seyahat esnasında sevdiğiniz tüm çizgi romanları çevrimdışı okuma keyfi yaşatan uygulamada çizgi romanlar kategorilere ayrılmış. En çok okunanlar, ücretsizler, yayıncılar, türler kategorileri sayesinde o anda okumak istediğiniz çizgi romana ulaşabildiğiniz gibi hemen üstte yer alan arama bölümünde de özel olarak okumak istediğiniz çigi romanı anında bulabiliyorsunuz.

Her hafta içeriğini güncelleyen ve popüler bir çizgi romanı ücretsiz olarak okuyabildiğimiz uygulama durağan çizgi romanların yanında ses efektleri ve müziklerin de bulunduğu çizgi romanlar da beğenimize sunuluyor. Bunlar tabii ki ücretsiz değil; ufak bir meblağ da olsa ödeme gerektiriyor.

Madefire Comics & Motion Books Özellikleri:

En çok okunan popüler çizgi romanlar Her hafta ücretsiz çizgi romanlar Ses efekti ve müzik içeren çizgi romanlar Çizgi roman arama, türe göre filtreleme Çapraz platform desteği

Madefire Çizgi Romanları ve Hareket Kitapları BENZER İÇERİKLER
Madefire Çizgi Romanları ve Hareket Kitapları YAPILAN YORUMLAR