Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Macrium Reflect Ücretsiz Sürümü

Macrium Reflect Ücretsiz Sürümü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Macrium Reflect programı, bilgisayarınızda bulunan statik disk kısımlarınızın birer yedeğini almak için kullanabileceğiniz fiyatsız ve kullanımı basit programlardan bir tanesi. Böylece bilgilerinizin her zaman yedekli ve tehlikesiz bir halde saklanmasını sağlayabiliyorsunuz ve aldığınız yedekleri birden fazla değişik depolama makineyi üzerine gizleyebiliyorsunuz.

Ehemmiyetli dosyaların her an bir teknik arıza ya da virüs tehdidi karşısında kaybolabileceğini düşünürseniz, işletim sisteminiz dahil olmak üzere tüm disk kısmını yedeklemenin ehemmiyetini farkedebilirsiniz. Bir imaj dosyasında saklanan yedekler, böylece aynen geri yüklenebilir ve sıhhatli bir biçimde döndürülebilir olarak yer alıyorlar.

Ayrıca alınan yedeğin harddisk kısmı kadar yer kaplayacağını düşünürsek, kabiliyetinin de oldukça verimli olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla sıkıştırılmış olarak saklanan yedeklerinizin başka aygıtlara kopyalanmaları da daha süratli ve basit olacaktır.

Kullanıcı arayüzü karışık olmayan ve bir kaç dakika içerisinde tüm öğrenmeniz gerekenleri kavramanıza imkân tanıyan program, yedek alma harekâtına hemen başlayabilmenizi sağlıyor. Ayrıca giderekilmiş misyonlar sayesinde siz hiç değmeden muhakkak aralıklarla yedeklerin otomatik olarak alınmasını da sağlayabilirsiniz. Fiyatsız ve nitelikli bir yedek alma uygulaması arayanların netlikle göz atmasını öneriyorum.

Macrium Reflect Ücretsiz Sürümü BENZER İÇERİKLER
Macrium Reflect Ücretsiz Sürümü YAPILAN YORUMLAR