Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LYS 2015 Soru ve Cevapları

LYS 2015 Soru ve Cevapları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

LYS 2015 Sual ve Yanıtları, toplam 5 seanstan oluşan Lisans Yerleştirme İmtihanıLYS için ilk 3 seanstan sonra açıklanan tüm sual ve yanıtları bulabileceğiniz fiyatsız bir koli. Bedelli talebeler için hazırladığımız kutuda şu ana kadar yapılan 3 seansta sorulan sualler ve yanıtlar bulunuyor. Fakat Ulusal Eğitim Bakanlığı bu yıl suallerin tamamını açıklamadan evvel yalnızca yüzde 20’lik dilimini herkese sarih biçimde paylaştı. Sual ve yanıtların geri kalanı ise ÖSYM’nin kendi sitesi üzerinden giriş yapılarak erişilebiliyor.

13 – 14 Haziran tarihlerinde tertip edilen Sosyal Bilimler İmtihanıLYS-4, Matematik İmtihanıLYS-1 ve Yabancı Dil İmtihanıLYS-5 içerisinde suallerin tüm sualleri ve yanıtlarını kolimizi indirerek hakimiyet edebilirsiniz. İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak 3 değişik biçimde yapılan yabancı dil imtihanı içinse kendi girmiş olduğunuz dili hakimiyet faktörüz gerekiyor.

Önümüzdeki hafta tertip edilecek olan Fen BilimleriLYS-2 ve Edebiyat CoğrafyaLYS-3 imtihanlarından sonra LYS Sual ve Yanıtları kolimizi aktüelleyerek tüm sual ve yanıtları sizlere iletiyor olacağız.

İmtihanda verdiğiniz cevapların doğrulunu hakimiyet etmek için sitemizden LYS 2015 Sual ve Yanıtları kolimizi hemen ve fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

LYS 2015 Soru ve Cevapları BENZER İÇERİKLER
LYS 2015 Soru ve Cevapları YAPILAN YORUMLAR