Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lumia'yı deneyin

Lumia’yı deneyin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Try Lumia, Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone platformuna tamamen yabancıysanız, Android veya iPhone’dan Windows Phone’a geçiş yapmayı düşünüyorsanız oldukça verimli bir uygulama.

Daha çok teknolojiye uzak başlangıç seviyesindeki kullanıcılara müteveccih bir kılavuz uygulama olan Try Lumia’da sanal asistan Cortana’dan Windows Phone Mağazası’na, başlangıç ekranını şahsileştirmekten bilgileri gözetmeye, arama yapmaktan resim sürüklemeye kısacası yeni bir Windows Phone kullanıcısının işletim sistemini derinlemesine tanıması için esas işlevlerden ileri seviye kullanıma müteveccih her şey mevcut. Tüm bunların kolay videolarla gösteriliyor olması ise uygulamanın en can akdikeni özelliği.

Windows Phone işletim sistemi hakkında kafanızda oluşan tüm suallere videolu olarak cevap bulabileceğiniz Try Lumia uygulaması, hem mobil hem masaüstü hem de web üzerinden ulaşılabilen şahane bir kılavuz uygulama olmuş. Müzik eşliğinde Windows Phone’u tanıyabileceğiniz uygulamanın içeriğinden fiyatsız olarak faydalanabiliyorsunuz.

Try Lumia uygulamasında şu suallerin cevabı bulabiliyorsunuz:

Sanal şahsi asistan Cortana nasıl kullanılır? Nasıl sohbet edebilir, ileti sevk edilir, arama yapılır? Bildirimler nasıl hakimiyet edilir? Başlangıç ekranı nasıl şahsileştirilir? Müzik nasıl oynatılır, oynatma listesi nasıl oluşturulur? Harita uygulaması nasıl kullanılır? Resim nasıl çekilir, paylaşılır? Nasıl arama yapılır? Bilgiler nasıl korunur, taşınır? Mağazadan uygulama nasıl indirilir, yüklenir?

Lumia’yı deneyin BENZER İÇERİKLER
Lumia’yı deneyin YAPILAN YORUMLAR