Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Looney Tunes

Looney Tunes

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Looney Tunes uygulaması Warner Bros imzasını taşıyan milyonların beğenerek izlediği çizgi film şahsiyetlerini tek bir yerde toplayan çizgi film serisini Windows 8.1 üzeri makinemize taşıyor. Bugs Bunny, Daffy Duck, Speedy Gonzales, Yosemite Sam, Road Runner, Sylvester, Tweety ve daha onlarca beğenilen şahsiyetin başlarından geçen gülünç serüvenlerini anlatan suratlarca çizgi filmi fiyatsız olarak izleyebileceğiniz bu uygulama Windows Mağazası’nda tek.

Çizgi film izlemek için başınızın etini yiyen bir çocuğunuz veya ufak kardeşiniz varsa Looney Tunes uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Webde dolaşıp tek tek çizgi film ayıklamak yerine bu uygulamayı yükleyerek 350’den fazla çizgi filme anında erişebilir ve meseleyi çözüp işinize geri dönebilirsiniz.

Looney Tunes uygulamasındaki çizgi film kişilikleri arasında yok yok. Süratliliği ile şöhret yapmış Meksika’da tozu dumana katan Speedy Gonzales’in serüvenleri, Coyote’nin cinsli cinsli tasarılar yaptığı ancak asla midesine indiremediği Road Runner ile gayreti, Sylvester’ın Tweety’yi yeme tasarıları ve daha saymakla bitmeyecek onlarca çizgi film bir arada.

Looney Tunes’un en daha önceki çizgi filmlerine tesadüfeceğiniz uygulamada çizgi filmleri bütün ekran ve takılma meseleyi yaşamadan izleyebiliyorsunuz. Ancak çizgi filmler yüksek nitelikte değil ve çözünürlük ayarlanmıyor. Uygulamanın öteki bir sevmediğim yanı ise reklamlarla dolup taşması. Bu cins uygulamalarda menülerde reklam görmeye alışkınız ancak reklamlar izleme zevkini bozuyor.

Looney Tunes BENZER İÇERİKLER
Looney Tunes YAPILAN YORUMLAR