Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Loadkit İndirme Yöneticisi

Loadkit İndirme Yöneticisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Loadkit Download Manager, Windows 10 Mobile sistemli telefonunuza yüklediğiniz süre aynı zamanda bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz fiyatsız ve basit kullanımlı dosya indirme idareyicisi. En çok kullanılan web protokollerinden meselesizce indirme yapmayı destekleyen uygulamada isteğiniz dışında indirmelerin hakikatleşmemesi için özel kullanıcı ismi ve parola tanımlayabiliyorsunuz.

Windows platformunda âlemsel uygulamalar arasında olan Loadkit, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerinden dosya indirmeyi destekliyor ve fiyatsız olmasına rağmen oldukça fazla özellik sunuyor. Müzik, video, resim, evrak indirmelerinizi kategoriler halinde karşınıza getiren uygulama ile indirmeleri giderekme, indirmeleri kuyruğa ekleme, indirmeyi durdurma ve devam ettirme, arka tasarıda indirme yapma, indirilenleri filtreleme bahtına sahipsiniz.

Bitirilen indirmeleri anlık olarak bildiren indirme idareyicisinin Microsoft Edge tarayıcıdan indirmeyi desteklememesi, fiyatsız versiyonda hudutlu rakamda indirme yapmaya izin vermesi, Cortana dayanağı sunmaması gibi beceriksizlikleri mevcut ancak tüm bunların sonraki aktüellemede giderileceği geliştirici tarafından paylaşılmış.

Loadkit İndirme Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
Loadkit İndirme Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR