Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LaunchBar Komutanı

LaunchBar Komutanı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

LaunchBar Commander, hakikatinde masaüstünde kullanacağınız bir uygulama launcherı. Bilgisayarınız üzerindeki istediğiniz içeriği masaüstündeki launcher üzerine ilave ederek çok daha basit ve süratli bir biçimde ulaşmanızı sağlıyor.

Oyunlardan dosyalara, programlardan klasörlere kadar istedğiniz her içeriği ekleme talihi sunan program, genel olarak süratli ve bereketli bilgisayar kullanımı sağlamak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş. Zaman tasarrufu ve daha faal bilgisayar kullanımı sunan program, rastgele bir uygulama ya da program üzerindeki gözdeler sekmesi anlamıyla çalışıyor. Siz Launcher üzerine ilave ediyorsunuz ve böylece basit ulaşmak istediğiniz içerik masaüstünüzde süratli ulaşılabilir hale geliyor.

Sık sık kullandığınız program, uygulama ya da değişik tüm içerikleri bu launcher üzerine ilave ederek ister açılan menü altında, isterseniz direk tuş olarak görmenizi sağlayabilirsiniz. Çoğu kullanıcının oldukça işine yarayan program, uzun senelerdir bilgisayar kullanıcılarına hizmet veriyor. Rastgele bir toolbar, adware ya da ajan yazılım barındırmayan LauncherBar Commander’ı sitemiz üzerinden fiyatsız olarak güvenle indirerek kullanmanızı nasihat ediyorum.

LaunchBar Komutanı BENZER İÇERİKLER
LaunchBar Komutanı YAPILAN YORUMLAR