Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LangOver

LangOver

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

LangOver, tamamen fiyatsız olarak sunulan ve birden fazla dil ile çalışan Windows kullanıcılarına dayanak etmek üzere planlanmış bir program. Dil geçişlerini basitleştirmek üzere planlanan LangOver sayesinde dil değiştirmeyi unuttuğunuz zamanlarda yalnızca F10’a basarak kullandığınız diller arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi dil geçişlerini yapmak emeliyle Alt+Shift kombinasyonunu kullanmak gerekiyor. Fakat bazen bu kombinasyonu yapmayı unutarak metin yazabiliyoruz. Bu gidişatlarda karşımıza anlamsız tümceler çıkıyor. Neyse ki LangOver sayesinde yazmak istediklerimizi tekerrür yazmak yerine yalnızca F10’a basarak yazı dilini değiştirebiliyoruz.

Programın tek emeli dili değiştirmek değil. Büyük minik harf başkalaşımlarını da yeniden LangOver ile yapabiliyoruz. Shift+F10 butonlarına basarak tamamen minik veya büyük yazılmış bir tümceyi bütün tersi yapıya çevirebiliyoruz. Bu özelliğine ek olarak LangOver sayesinde yazdığımız tümceleri tersten yazabiliyoruz. Bu özellik için F6 butonunu kullanmamız yeterli oluyor.

Bunlar gibi daha pek çok özelliğe sahip olan LangOver, değişik diller ile çalışan kullanıcıların karşılaşabilecekleri problemleri ortadan kaldırmak üzere planlanmış müthiş bir yazılım.

LangOver BENZER İÇERİKLER
LangOver YAPILAN YORUMLAR