Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LaCie Media

LaCie Media

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

LaCie Media, LaCie Fuel depolama cihazınızda depoladığınız içerikleri Windows 8 bilgisayar veya tabletinize kablosuz olarak aktarabileceğiniz bir uygulama. Seagate’in bir mahsulü olan LaCie Fuel ile beraber kullanılan bir uygulama olduğundan LaCie Fuel sahibi değilseniz bu uygulamayı kurmanız yersiz olacaktır. Ancak LaCie Fuel kullanıcıysanız fiyatsız sunulan bu uygulama depolama aygıtınızdaki fotoğraf, müzik, video ve evraklarınızı Windows 8 aygıtınıza zahmetsizce aktarma olanağı tanıdığından oldukça işinize yarayacaktır.

LaCie Fuel uygulaması ile LaCie Fuel depolama cihazınızdaki tüm resim, video, müzik ve ehemmiyetli evraklarınıza Windows 8 makinenizden ulaşmakla kalmıyor, dahili oynatıcı sayesinde dosyalarınızı doğrudan uygulama üzerinden açabiliyorsunuz. Üstelik bunun için internet iletişimine gereksinim dinlemiyorsunuz. Uygulama bunu yapabilmek içinse kendi kablosuz ağını oluşturuyor. Uygulamanın değişik bir hoş yanı ise yüksek çözünürlüklü video ve resimleri de süratli bir biçimde oynatması.

LaCie Media, internet iletişimi olmadan etraf dosyalarınızı Windows aygıtınıza aktarma basitliği sunuyor. Ancak makine tarafından desteklenmeyen bir içeriği görüntülemek istediğinizde bunu uygulama içerisinden yapamadığınızdan tablet veya bilgisayarınızda hali hazırda kullandığınız bir oynatıcıya gereksinim dinliyorsunuz. Bunun dışında gayet kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Şayet LaCie Fuel sahibi iseniz bu uygulamayı yüklemenizi netlikle öneririm.

LaCie Media BENZER İÇERİKLER
LaCie Media YAPILAN YORUMLAR