Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kvetka

Kvetka

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Satranç oyununa bayağıdan azıcık daha fazla merak saran ve başka insanların oyunlarını tahlil etmeyi secenler için hazırlanmış bir uygulama olan Kvetka ile internet üzerinde oynanan oyunları da takip edebiliyorsunuz. Chessgames, Chessville, Chessbase ve eşi kaynakların bilgilerini derleyip her saldırıyı ayrı ayrı ayrıntılarıyla tahlil etmenizi sağlayan bu uygulama, özellikle ileri seviye satranç oyuncuların strateji merakını giderecek bir içerik içeriyor.

İşi uzmanından bilmek isteyen bir satranç oyuncusu olmak istiyorsanız ehemmiyetli maçları size sunan ve sizin tahlil kabiliyetinize vazgeçen Kvetka ile bir satranç akılda olmanız olası. Takip edebilmeniz için size kaynakları dosya halinde sunan bir hayli uygulamanın veya web hizmetinin faal bir biçimde çalıştırılması için Kvetka size destekçi olacaktır. Satranç oyunununa merakıyla öğrenilen Rusların mutfağından çıkan bu uygulama kader yapıtı İngilizce dayanağına da sahip. Böylece yeni bir dil ve yeni bir abece ile uğraşmak gidişatında kalmayacaksınız.

Plugin takviyeyi olan Kvetka ile yeni çıkacak olan satranç civarlarını uygulamaya adapte etkeniz basitleşecek. Fiyatsız bir uygulama olan Kvetka satranç meraklısı olanlara hitaben yapılmış çok özel bir çalışma.

Kvetka BENZER İÇERİKLER
Kvetka YAPILAN YORUMLAR