Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KVADPhoto +

KVADPhoto +

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

KVADPhoto+, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda resimlerinizi tertip etmek istediğinizde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri. Hem dokunmatik tablette hem de bayağı masaüstü bilgisayarda rahatlıkla kullanılabilen uygulama fiyatsız olmasına rağmen fiyatlı resim tertip etme, efekt yazılımlarının tüm özelliklerini kullanmanıza izin veriyor.

Windows Mağazası’nda tablet ve bilgisayar kullanıcılarına hitap eden çok rakamda resim tertip etme taşıtı mevcut. Adobe Photoshop Express, Afterlight, PicsArt, Fotor dahil onlarca fiyatlı ve fiyatsız resim uygulaması mevcut. KVADPhoto+ da bunlardan biri. Şayet saydığım uygulamalardan hepsini kullandı ve de daha fazla vasıta sunan bir seçenek arıyorsanız KVADPhoto+’ı indirip sınamanızı nasihat ederim.

Her seviyede kullanıcıya hitap eden, içerisinde kolay resim tertip etme taşıtlarından filtreleme alternatiflerine kadar bir hayli taşıtı kullanımımıza sunan KVADPhoto+’ın başlıca özelliklerinden bahsetmem gerekirse:

Sosyal ağ uygulamalarından bilindik olduğunuz filtre alternatifleri 150’den fazla rakamda ve kategorilere parçalamış olarak geliyor. Tek değişle resminizi apayrı bir resme dönüştürebileceğiniz özel efektler Aralarında gölge, ışık, pas, ateş, suluboya, fırça dahil fazla rakamda alternatifiniz var. Resimlerinize kenarlarını süsleyebileceğiniz çerçeveler Çerçeve alternatifleri mevsimsel olarak parçalamış. Tatil, Yılbaşı, Yaz, Sevgililer Günü gibi. Resimlere elle çizilmiş havası verebileceğiniz karakalem efekti Kırpma, döndürme, yine ebatlandırma gibi kolay ancak işe oldukça yarayan vasıtalar Resimlerden kolaj oluşturma Değişik şablonları alternatifleri mevcut. Resim taşıtları Renk, kontrast, parlaklık, renk tonu, doygunluk gibi Galerideki bir fotoğrafı veya yeni çekilen fotoğrafı aktarma Fotoğrafları değişik format ve ebatta kaydolma ve paylaşma

KVADPhoto + BENZER İÇERİKLER
KVADPhoto + YAPILAN YORUMLAR