Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kuveyt Türk

Kuveyt Türk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Türkiye’nin ikinci özel finans müesseseyi olarak 1989’dan bu yana faaliyet gösteren Kuveyt Türk’nam Windows 8 platformu için hazırlanmış uygulaması ile bankacılık operasyonlarınızı şubeye gitmeden süratli ve tehlikesiz bir biçimde hakikatleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Windows 8 uygulaması, sizi internet bankacılığı sayfasına yönlendirerek bankacılık operasyonlarınızı güvenlik evhamı dinlemeden asıllaştırmanızı sağlar. Bankacılık operasyonlarınızı yapmanın haricinde kesintisiz olarak aktüellenen finans haberlerine göz atabilir, kur bilgilerine erişebilir, finansman ve kar hisseyi hesaplayabilir, yakınınızdaki Kuveyt Bankası Şube ve ATM’lerinin yerini bilebilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk Bankası’nın fotoğrafı Twitter, Facebook ve YouTube hesabına erişebilirsiniz.

Katılma hesabı, sağlam emeklilik sistemi gibi Kuveyt Türk’nam alıcılarına sunduğu hizmetler hakkında da bilgi alabileceğiniz uygulamanın arayüzü de son derece çağdaş ve sade. Şayet bir Kuveyt Türk Bankası alıcısı iseniz fotoğrafı uygulamasını Windows 8 tablet veya masaüstü bilgisayarınıza netlikle indirmelisiniz.

Kuveyt Türk BENZER İÇERİKLER
Kuveyt Türk YAPILAN YORUMLAR