Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kütüp

Kütüp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

İster konuttaki kütüphanenizi daha kolay bir biçimde idaremeye çalışın, isterseniz de profesyonel bir kütüphane idareyicisi olun, kitapların kaydını yakalamanın ne kadar güç olabileceğini sizler de farketmişsinizdir. Çünkü standart büro yazılımları genellikle kütüphane operasyonları için beceriksiz oluyorlar ve kullanıcıların daha gelişmiş vasıtalara lüzumları olabiliyor. Dolayısıyla bu iş için hazırlanmış Kütüp programı güzelinize gidecektir.

Kütüp programı fiyatsız olarak sunuluyor ve çok kolay bir kullanıma sahip. Uygulama sayesinde hiç zorlanmadan elinizde bulunan kütüphanenin idaresini sağlayabilir, böylece kimin hangi kitapları aldığını takip edebilir, geri dönmeyen kitapları görebilirsiniz.

Uygulamanın temel hünerlerine kısaca göz atmak gerekirse;

Geciken kitapları görme Raporlama yapma Listeler hazırlama Okuyucu ekleme ve çıkarma Bildirim postaları yollama Zararlı kitapları işaretleme

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir biçimde hazırlanmış ve bu sayede tüm menüler arasında geçişleri meselesizce hakikatleştirebilirsiniz. Şayet acemi veya profesyonel olarak kütüphane yönetimi yapmanız gerekiyorsa netlikle sınamadan geçmeyin.

Kütüp BENZER İÇERİKLER
Kütüp YAPILAN YORUMLAR