Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kur'an-ı Kerim

Kur’an-ı Kerim

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından fiyatsız olarak sunulan Kur’an-ı Kerim uygulaması ile mucizelerle dolu mukaddes kitap Kur’an-ı Kerim her an yanınızda.

Ayet ve sureleri hem orijinal dilde okuyabileceğiniz hem de Türkçe anlamını bilebileceğiniz Kur’an-ı Kerim uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı’nın fotoğrafı uygulaması olduğundan hem arayüzü hem de sunduğu içerik istikametinden eşlerinden oldukça değişik.

Kur’an-ı Kerim uygulaması üzerinden okumak elbette elinizde veya rahlede okuyormuş hissi vermiyor ancak dijital civarda sunulan uygulamalara baktığımızda oldukça galibiyetli. Mukaddes kitabın sayfaları son derece galibiyetli bir biçimde aktarılmış ve ekranın hem üzerine hem de altına yerleştirilmiş butonları kullanarak üst seviye okuma sevinci yaşayabiliyorsunuz.

Ayet ve sureleri sesli okuma özelliği ile gelen uygulamada kaldığımız ayet ve sureye işaret koyabiliyor ve yer imlerine ilave edebiliyor olmamız çok hoş olmuş. Bunun dışında ayet ve sureleri ana ekranda Arapça olarak görmemiz, sağda mealinin çıkması, dilediğimiz ayeti ister Türkçe istersek te Arapça olarak e-posta ile paylaşabilmemiz de uygulamanın hoşlandığım özellikleri arasında.

Kur’an-ı Kerim Uygulamasının Özellikleri:

Sure, Cüz, Ayet ve Hatim okuma Sure ve Ayet arama, paylaşma Seçilen Ayeti Arapça ve Türkçe okuma ve paylaşma Sayfayı yer imlerine ekleme, sayfada anekdot alma Ayet bazında meal ve tefsir görebilme Fihrist

Kur’an-ı Kerim BENZER İÇERİKLER
Kur’an-ı Kerim YAPILAN YORUMLAR