Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu

KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu, Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından da kullanılan barkodlu kütüphane kitap kayıt programı. Tüm Windows işletim sistemli bilgisayarlarda meselesizce çalışan kütüphane otomasyon yazılımı, devamlı olarak işlevsellik, görsellik ve özellik olarak aktüelleniyor ve yeni versiyonlar fiyatsız olarak indirilmeye açılıyor.

Basit kullanılabilir arayüzüyle herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir kütüphane kayıt programı olan KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu ile kitaplarınıza eşsiz barkodlar üretip yaftalara ürettiğiniz barkodları yazdırmadan kitaplarınızı kategorize etmeye 10’lu Dewey Kod sistemi sayesinde siz yalnızca kategori tercihi yapıyorsunuz., kayıtlarınızı Excel programına aktarmaktan istatistik yakalamaya okuyucuların kitap okuma oranları grafiksel olarak gösteriliyor. bir hayli işi basit ve de süratli bir biçimde saniyeler içerisinde milyonlarca kitap girme ve barkodlama yapabiliyorsunuz.

KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu Programı Özellikleri:

Kitaplar için barkod yapım modülü sayesinde basit operasyon yapabilme Hudutsuz rakamda abone belirleyebilme, aboneleri sınıf ve unvanına göre gruplayabilme Hudutsuz rakamda kitap belirleyebilme ve kitapları kategori ve dolaplara göre gruplandırabilme Gelişmiş kitap arama Barkod no, kitap ismi, yazar, yayınevi, ISBN no, anahtar kelime alanlarına göre Belli kategorideki veya dolaptaki kitapları listeleyebilme Kitap kaydı girildiğinde otomatik barkod verme Ödünç verme/alma harekâtlarında Barkod no, kitap ismi, yazar, yayınevi, ISBN no, anahtar kelime alanlarına göre operasyon yapma Aboneler için unvan oluşturabilme Her unvan için ayrı ayrı Alacağı maksimum kitap, ödünç süresi, gün başına ceza ölçüyü tanımlayabiliyorsunuz. Tek tuşla o gün azadan gelecek kitapları görme Ödünç süresi geçmiş tüm kitapları görme En çok okunan kitaplar, en çok okuyan aboneler, kaybedilenler ve hırpalananlar listesi oluşturabilme Aynı adlı kitaplara süratlice erişebilme Barkod hakimiyeti yapabilme Yanlış veya aynı numaralı barkod verilmesinin önüne geçiyor. Excel’den abone listesi, kitap listesi aktarabilme ve Excel’e abone ve kitap listesi verebilme Kolay yedekleme ve geri alma Güvenlik Ödün verdiğiniz bir kitabı silemiyorsunuz, ödünç alan aboneyi silemiyorsunuz gibi

KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu BENZER İÇERİKLER
KÜPSİS Kütüphane Otomasyonu YAPILAN YORUMLAR