Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kümülasyon

Kümülasyon

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklemek için bulut servislerini seçim ediyor, birden fazla bulut servisi kullanıyorsanız Cumulo ile netlikle tanışmalısınız. Dropbox, OneDrive, Google Drive, Box ve SugarSync gibi popüler tüm bulut servisleri destekleyen uygulama sayesinde bulut hesaplarınızdaki video, fotoğraf, müzik ve evraklarınıza basitlikle ulaşabilir, bulut hesaplarınız arasında taşıyabilir, tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları bulut hesaplarınıza yükleyebilir veya bütün tersini yapabilirsiniz.

Windows 8 / 8.1 platformu için geliştirildiğinden son derece çağdaş, sade ve kullanımı kolay arayüz ile gelen Cumulo, tüm bulut hesaplarınızı tek bir yerde topluyor ve buluttaki dosyalarınızı organize etmenize ihtimal tanıyor. En iyi yanı ise güvenlik için kullanılan 2 adımlı doğrulama sistemini desteklemesi.

Popüler bulut servislerini tek bir yerde görüntüleyebilen, dosya arama – yükleme ve indirme özelliklerine sahip Cumulo ile yapabilecekleriniz arasında;

Tüm bulut depolama servisleri arasında arama yapma Transfer idareyicisi ile dosya indirme ve yükleme Paylaşım çubuğu ile dosya paylaşma Video ve ses dosyalarını oynatma Değişik bulut servislerdeki resimleri birleştirme ve slayt olarak gösterme Video ve resim sürükleme ve rastgele bir bulut servise yükleme

Cumulo, fiyatsız olarak kullanılabiliyor. Ancak Box ve SugarSync servislerini kullanabilmeniz için 2.49 dolar, reklamları kaldırmak içinse 1.49 dolar ödemeniz gerekiyor.

Kümülasyon BENZER İÇERİKLER
Kümülasyon YAPILAN YORUMLAR