Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kolay Yinelenen Bulucu

Kolay Yinelenen Bulucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Easy Duplicate Finder, değişmez diskiniz üzerinde yer alan eş dosyaları bulabileceğiniz ve sonrasında yapacağınız optimizasyonlar desteğiyle kendinize ekstra değişmez disk alanı yaratabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Oldukça pak ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Windows Gezginine benzeyeren menüsü desteğiyle tarama yapmak istediğiniz klasörleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Aynı zamanda program desteğiyle değişik dosya cinsleri ve ebatları için kendi tanımlayacağınız tarama filtrelerini kullanabileceğiniz gibi yeniden kendi tanımlayacağınız klasörleri tarama operasyonu dışına vazgeçebilirsiniz.

Tarama operasyonu bitirildikten sonra orjinal dosyaları, eş dosyaları ve değişmez diskiniz üzerinde ne kadar yer kapladıklarıyla alakalı değişik bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Değişik gruplar içerisinde yer alan tüm dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve isterseniz değişik isimlerde yeni bir klasör içerisine kaydolabileceğiniz yazılım sayesinde yanlış tasasından da kurtulmuş olursunuz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük ölçüde kullanan Easy Duplicate Finder, içerisinde yer alan takviye dosyası sayesinde kullanıcıların merak ettiği suallerin yanıtlarını da kullanıcılara sunmaktadır. Testlerim sırasında rastgele bir meseleyle karşılaşmadığım Easy Duplicate Finder’ı tüm kullanıcılarımıza öneri ederim.

Anekdot: Montaj sırasında üçüncü parti yazılımların montajıyla alakalı karşınıza gelecek olan önerilere dikkat ediniz.

Kolay Yinelenen Bulucu BENZER İÇERİKLER
Kolay Yinelenen Bulucu YAPILAN YORUMLAR