Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kolay Kelimeler

Kolay Kelimeler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

EasyWords kullanıcılara yabancı dil bilme mevzusunda dayanakçı olan kullanışlı bir yabancı dil programı.

Şahsi emellerle bilgisayarlarınızda montajı ve kullanımı tamamen fiyatsız olarak EasyWords temel olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Flemenkçe dilleri için yabancı dil kelime dağarcınızı geliştirmenize dayanakçı oluyor. Bir dili bilirken temel kalıpları bilmenin yanısıra o dilde kullanılan sözcükleri bilmek de oldukça ehemmiyetlidir. Çoğu zaman kullanacağımız sözcüğü öğrenmemek tümce kurmamızı maniler. Özellikle bir yabancı dili bilirken kelime dağarcığımızın ne kadar geniş olduğu akıcı bir biçimde konuşup konuşamadığınızı tanımlamaktadır.

EasyWords kullanarak kelime dağarcığınızı zahmetsiz ve süratli bir biçimde genişletebiliyorsunuz. İlk adımda programın montajını asıllaştırıyorsunuz ve programın montajının son safhasında size hangi dilden ne kadar sıklıkta sual sorulacağını tanımlıyorsunuz. Montaj bitirildikten sonra EasyWords size tanımladığınız aralıklarda gelişigüzel seçilmiş bir kelimenin anlamını soruyor. Bu kelimenin anlamını şıklar arasından seçiyorsunuz. Şayet kelimenin anlamını yanlış hipotez ederseniz bu kelimenin anlamını internet üzerinden görebiliyor ve yeni bir kelime bilmiş oluyorsunuz.

EasyWords çalışırken veya internette gezinti yaparken sizi rahatsız etmeden size sualler yöneltmekte. Ufak ebatlı, sisteminizi yormadan çalışan EasyWords yabancı dil bilmek ve kelime dağarcığını geliştirmek için hoş bir tercih olabilir.

Kolay Kelimeler BENZER İÇERİKLER
Kolay Kelimeler YAPILAN YORUMLAR