Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kolay Ekran OCR

Kolay Ekran OCR

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Kullanıcıların ekran görüntüsünü tutmasına ve daha sonra bu fotoğraflardaki metni en yararlı biçimde çıkarmasına destekçi olmaya yarayan Easy Screen OCR’nin kullanımı da bir hayli kolay. Fiyatsız bir biçimde sunulan uygulamada görseli seçin ve OCR alternatifine tıklayın. Böylece yazıları tespit edebilirsiniz.

Google’ın OCR motoruyla donatılmış uygulamanın gerçekten zaferli çalıştığını belirtmek gerekiyor. Punto ve yazı tarzı fark etmeden yazıları görebilen ve dolaysız olarak sunabilen Easy Screen OCR, 100 ayrı dile takviye sağlıyor. Google alt yapısında çalışan uygulama, Türkçe metinleri de kavrayabiliyor. Bu anlamda işlerinizi daha süratli yapmanıza imkân sağlayan uygulamanın tek koşulu ise, görselin nitelikli olması. Düşük çözünürlük sunan fotoğraflardaki metinleri ne yazık ki belirleyemiyor.

6 MB’dan daha az ebadıyla bilgisayarınızda neredeyse hiç yer kaplamayan Easy Screen OCR, süratlice metinleri görebiliyor ve kullanıcıya sunabiliyor. Şayet işlerinizi daha süratli halletmek istiyorsanız Easy Screen OCR’yi öneririm.

Easy Screen OCR Özellikleri

Kolay arayüz ve süratli metin bulma Çoklu Dil Tanıma Fiyatsız Aktüelleme HotKeys Ayarı ile kısayolları kullanın 

Kolay Ekran OCR BENZER İÇERİKLER
Kolay Ekran OCR YAPILAN YORUMLAR