Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kolajım

Kolajım

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

My Collage, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz kolaj yapma uygulamaları arasında en kolayı ve fiyatsız olmasına karşın oldukça zaferli olduğunu söyleyebilirim.

Windows platformunda birkaç günde binlerce indirmeye erişen bir resim kolaj uygulaması olan My Collage’da hazır şablonlar ve resim kareleri desteğiyle yalnızca saniyeler içerisinde cümbüşlü kolajlar hazırlayabiliyorsunuz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel günlere özel çok rakamda hazır şablona ek olarak rengarenk arkaplanlar sunan kolaj kısmını içerisinde barındıran uygulamada hazırladığınız kolajlara dilediğiniz bir yazıyı da ilave edebiliyorsunuz. Yazı tipi, rengi, güzergahı gibi yazıyı kolajın en hoş yerine yerleştirmenize ve en hoş biçimde durmasına izin veren tüm alternatifler mevcut ancak bazı şablonlardaki yazılar evvelden yazıldığından değiştiremiyorsunuz. Bu da sarihçesi böylesine bir uygulamada makûs olmuş ve hoşlanmadığım.

Beğendiklerinize yollamak üzere rengarenk kolajlar hazırlayabileceğiniz uygulamanın kullanımı da arayüzü kadar kolay. Sol tarafa dizili biçimde karşınıza çıkan hazır şablonlardan dilediğinizi seçtikten sonra tek yapmanız gereken tablet veya bilgisayarınızda bulunan resmi seçerek uygulamaya aktarmak. Sonrasında dilerseniz “AddText” alternatifi ile kolajınıza yazı ilave edebilirsiniz.

Hazırladığınız kolajları Facebook dostlarınızla süratlice paylaşabilmeniz için de bir alternatif sunan My Collage, yalnızca Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Uygulama içerisindeki şablonlar paintte hazırlanmış gibi dursa da kullanılmayacak kadar makûs bir kolaj uygulaması değil.

Kolajım BENZER İÇERİKLER
Kolajım YAPILAN YORUMLAR