Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Klasörler

Klasörler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

FoldersPopup programı, bilgisayarınızda bulunan ve sık kullandığınız dizin ile klasörlere en süratli yoldan yine ulaşım sağlamanıza dayanakçı olan programlardan bir tanesi. Çünkü Windows’un kendi gezgini ne yazık ki bu mevzuda oldukça noksan kalıyor ve her zaman en süratli ulaşımı sunmuyor. Sık sık klasörler arasında dolaşmaktan bunaldıysanız sınayabileceğiniz uygulama, özel klasörlerinize yalnızca bir iki tıklama ile erişebilmenizi sağlıyor.

Dolayısıyla bilgisayarınız içerisinde operasyon yaparken dosya açma, kopyalama, silme gibi tüm operasyonları daha süratli bir biçimde hakikatleştirebiliyorsunuz. Program esas olarak vazife çubuğunda suskun bir biçimde çalışıyor ve bilgisayarınızın sağ tık menüsünde lüzumlu işlevleri sunuyor. Şayet burada bulunan kısayollara ait farklılıklar yapmak isterseniz vazife çubuğundan lüzumlu ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Bahsettiğim bu kısayol oturumuna hemen erişmek olası ve farklılıklar da bir o kadar basit. Hazırlanan kısayol oturumuna ulaşım için Windows Gezgini içerisindeki rastgele bir pencereye farenizin orta tuşu ile tıklamanız yeterli oluyor. Kullanıcıların tanımladıkları kısayol klasörlerinin yanında programla beraber gelen ve bazı hali hazırda sık kullanılan klasörleri kapsayan bir kısayol listesi de mevcut.

Gün içerisinde çok fazla dosya ve dizin operasyonları ile uğraşanların netlikle yararlanmayı isteyecekleri bir program olduğuna inanıyorum.

Klasörler BENZER İÇERİKLER
Klasörler YAPILAN YORUMLAR