Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Klasör Senkronizasyonu

Klasör Senkronizasyonu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Folder Sync şayet dosyalarınızı yedekleme mevzusunda pratik bir çözüm arıyorsanız oldukça işinizie yarayabilecek bir yedekleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir klasör eşitleme programı olan Folder Sync, esas olarak bilgisayarınızda depoladığınız dosyaları kapsayan değişik klasörleri takip altına almanıza ve farklılıkları basitçe gözlemlemenize destekçi oluyor. Program iki değişik klasörü karşılaştırarak bu klasörler içerisinde aynı olan, değişik olan, ismi değişen, taşınmış, silinmiş veya aktüellenmiş dosyaları tahlil ediyor ve size listeliyor. Bu sayede daha öncekinden aldığınız bir yedek klasörünü orijinal klasörün son haliyle mukayese etebiliyor ve farklılıkların farkına varabiliyorsunuz.

Folder Sync iki klasör arasındaki farkları listeleyebilmenin yanısıra size olanağı da veriyor. Bu sayede yedek olarak gizlediğiniz klasörü devamlı aktüel yakalayabiliyorsunuz. Program ile dilerseniz klasörleri tek tek yedekleyebilir, dilerseniz bütün bir yedekleme harekâtı asıllaştırabilirsiniz. Program arayüzünde muhtelif filtreleme seçeneleri yer alıyor. Bu sayede aradığınız dosyalara da daha basit ulaşabiliyorsunuz.

Klasör Senkronizasyonu BENZER İÇERİKLER
Klasör Senkronizasyonu YAPILAN YORUMLAR