Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Klasör Boyutları

Klasör Boyutları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

FolderSizes uygulaması statik diskinizde yer kaplayan dosyaların detaylı tahlilini yapabileceğiniz bir disk alanı idare vasıtayıdır.

Disk alanı inceleme ve idare mevzusunda oldukça galibiyetli performans gösteren FolderSizes uygulaması, ayrıntılı grafikler, disk raporları, tarama filtremeleri ve son derece özelleştirilebilir arama özelliğiyle beraber kullanıcılarına sunuluyor. Grafikleri bar, pasta dilimi veya ağaç görünümü biçiminde araştırabileceğiniz uygulamada, dosya ve klasörleri filtreleme alternatiflerini kullanarak arayabiliyor ve dosyaları cins, ebat, tarih vb. kalitelere göre sınıflandırabiliyorsunuz.

Disk inceleme raporlarını XLS, PDF, HTML, CSV ve TXT formatlarına aktarabileceğiniz ve sonrasında yükleyebileceğiniz uygulamada hem 32-bit hem de 64-bit yardımı sunuluyor. 14 günlük sınama zamanından sonra her lisans için 60 dolar ödemeniz gereken FolderSizes, büyük ölçekli şirketler ve gelişmiş kullanıcılar için ideal diyebilirim.

Uygulama özellikleri:

Sansasyonel disk alanı görselleştirmeleri, Dosya klasörlerini filtreleyerek arama, Dosyaları muhtelif kalitelere göre sınıflandırma, Oluşturulan raporları XLS, PDF, HTML, CSV ve TXT formatlarına aktarma, 32bit ve 64bit yardımı.

Klasör Boyutları BENZER İÇERİKLER
Klasör Boyutları YAPILAN YORUMLAR