Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kitapçı

Kitapçı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bookviser, bir cins e-kitap okuyucudur.

Bilgisayar ve internet çağına girmemizle beraber kitaplar da evrilmeye ve dijital çağa ayak yalana başladılar. Bir Hayli banal roman uzun senelerdir evvel dijital hale geçmişken, artık yeni çıkan tam kitaplar e-kitap halleriyle de okuyucularıyla buluşuyorlar. Çizgi roman dünyası da keza dijital civara ayak uydurmuş vaziyette. Hatta çizgi roman okuyucularının bir hayliyi artık basılı kopya yerine, dijital versiyonları seçim ediyorlar.

Hal böyleyken, e-kitap okuyucunuzun da galibiyetli olması ve size bir hayli hizmet sunması gerekiyor. Bookviser, desteklediği onlarca değişik uzantıyla beraber e-kitap tertip etmesi tarafında da gayet galibiyetli çalışıyor ve bir kullanıcının isteyebileceği tam özellikleri içerisinde barındırıyor. fb2, ePub, txt  formatlarını destekleyen program, hiç reklam sunmamasıyla da ön tasarıya çıkıyor. Fakat uygulama içerisinde bazı özellikler fiyatlı olarak satılıyor.

Bookviser’ın bir öteki muhteşem özelliği ise kullanıcı arayüzü. Asıl kitap sayfaları biçiminde planlanan bu arayüz ile beraber gerçekten kitap okuyormuş gibi sezebilirsiniz. Ayrıca sayfa değiştirme animasyonlarının da bir hayli asılcı olması, kitap okuma hissiyatınızı bir hayli çoğaldırıyor.

Kitapçı BENZER İÇERİKLER
Kitapçı YAPILAN YORUMLAR