Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kirişli orman

Kirişli orman

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Ketarin programı, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarına müteveccih olarak hazırlanmış oldukça acayip aktüellik koruma programları arasında yer alıyor. Ancak onu değişik program aktüelleme taşıtlarından ayıran büyük bir nokta var. Programın bu esas özelliğine giriş yapmadan evvel sarih kaynak kodlu olduğunu, genişletilebilir bir yapıya sahip olduğunu ve süratli bir biçimde çalışarak pek zahmet gerektirmediğini de belirtelim.

Programın en esas özelliği, sahip olduğunuz program montaj dosyalarının her zaman aktüel kalabilmesini sağlaması. Eş programlar genellikle bilgisayarınızda bulunan heyeti programların aktüel hallerini size iletirler ancak Ketarin bunu bir kenara vazgeçiyor ve diskinizde gizlediğiniz program montaj dosyalarını aktüel yakalıyor. Böylece yedek sürücülerinizde bulunan ve Windows montajlarından sonra kullanmayı düşündüğünüz programların her zaman en aktüel montaj dosyalarıyla sizleri beklediğinden emin olabiliyorsunuz.

Elbette programın bu özelliğinden yararlanmak için faal bir internet iletişiminizin olması gerektiğini de USB sürücüler gibi yerlerde montaj dosyalarına gizliyorsanız bu sürücüleri takılı yakalamanız gerektiğini de söyleyebilirim.

Ketarin, bu harekâtlar esnasında program montajlarını internetteki yabancı indirme sitelerinden elde ediyor ve sitelerdeki montaj farklılıklarını dolaysız olarak sizin depolama ünitenize aktarıyor. Dolayısıyla montaj dosyalarınızın ne kadar aktüel olduğu esasta bu sitelerin ne kadar iyi çalıştığına bakıyor denilebilir.

Sürekli olarak anahtar programlarını aktüel yakalamak isteyenlerin bu gereksinimlerini karşılayabilecek kapasitede olduğuna inanıyorum.

Kirişli orman BENZER İÇERİKLER
Kirişli orman YAPILAN YORUMLAR