Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KingRoot

KingRoot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

KingRoot, Windows PC ve Android telefon kullanıcısı olarak fiyatsız indirip kullanabileceğiniz en iyi root atma programı.

Aygıt üreticisinin getirdiği kısıtlamaları ortadan kaldırmak, Android aygıtınızı serbestçe kullanmak, yazılım aktüellemesinin verilmesini beklemeden en yeni Android versiyonunu kurmak, kullanım biçiminize göre özelleştirmek istiyorsanız root atma programına lüzumunuz var. Root atma işini Windows PC’niz üzerinden veya doğrudan Android aygıtınızdan yapmanıza izin veren KingRoot’u eşlerinden ayıran en ehemmiyetli özelliği; her seviyede kullanıcıya göre planlanmış olması. Kullanımı basit, süratli, tek tıkla root atma ihtimali sağlıyor.

Windows PC ile Android Telefon Root Atma Rootlama:

Montaj dosyasını çalıştırıyorsunuz. Hiç okumadığınızı düşündüğüm kontratı kabul ederek devam ediyorsunuz. Programın kurulacağı yeri seçiyorsunuz. Montaj bitirildikten sonra Android aygıtınızı bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Aygıtınızı bağladığınızda programın görmesi için ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor; KingRoot otomatik olarak tespit ediyor. Yalnız sürücü yüklemesi hakikatleşebilir, internet iletişiminizin etkin olmasında fayda var. Aygıtınızda yanılgı ayıklamayı faalleştiriyorsunuz. Nasıl yapacağınızı öğrenmiyorsanız görsellerden yararlanabilirsiniz Faalleştirmenin ardından Root butonuna tıklayarak root atma operasyonunu başlatıyorsunuz. Root, birkaç dakika sürebiliyor. Bu esnada aygıt birkaç defa yine başlatılıyor. Aygıtınızı çıkarmamanızda, değmemenizde fayda var. Root bitirildi iletisini gördüğünüzde programı kapatabilirsiniz.

KingRoot BENZER İÇERİKLER
KingRoot YAPILAN YORUMLAR