Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kingo Android Kökü

Kingo Android Kökü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Kingo Android Root, Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarları üzerinden Android telefon ve tabletlerini rootlamak isteyen kullanıcılara fiyatsız olarak sunulan, kullanımı basit ve zaferli bir yazılım. Standart bilgisayar ve mobil makine kullanıcılarının ble rahatlıkla yapabileceği bir operasyon kadar basit hale getirilen Root, makinelerinizin garanti müddetini sona erdiriyor. Bu sebeple makine Rootlamadan evvel iyice düşünmenizi ve buna göre hareket etmenizi nasihat ederim.

Klasik koşullarda root harekâtı standart seviyedeki kullanıcıların yapabileceği kolay bir operasyon değil. Fakat Kingo Android Root ile bu operasyon tek tuşa iniyor. Peki rootlamak Android aygıtlarınıza ne gibi katkı sağlıyor.

Android aygıtlarınızı Rootlamanız için geçerli nedenler:

Saklı özelliklerin açılmasını sağlar İşletmelerin makinelere heyeti olarak sundukları uygulamalardan kurtulma Aygıtınızın muhakkak oranda süratlenmesi Reklamları kaldırma Daha uzun pil ömrü

Yukarıyadaki root atmanız için geçerli nedenlerin kimileri birbirlerine bağlı olarak büyüyen zincirleme bütünlemeler. Bir çok uygulamadan kurtarmak natürel olarak daha az pil harcayacağı gibi aygıtınızın belleiğini kullanmayarak aygıtınızın süratlenmesini de sağlayabiliyor.

Uygulamayı kullanarak Android makine Root’lama adımları:

İlk olarak programı Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirerek yüklemeniz gerekiyor. Program yüklendikten sonra, Android makinenizi USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Program makinenizi tanıdıktan sonra ekranın altındaki ”ROOT” tuşuna basarak beklemeniz gerekiyor. ”Root Succeed” yazısını gördükten sonra ekran altındaki ”Finish” tuşuna tıklayarak makinenizi yine başlatmanız gerekiyor. Ve Root harekâtı bitirildi. Artık aygıtınız Rootlu!

Android telefon yada tabletinizi bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlarken internet irtibatınızın da olduğunu hakimiyet ediniz. İnternet irtibatı yok ise Root harekâtına başlayamazsınız.

Anekdot: Android aygıtlarınızı Root’lamanın verimleri olduğu gibi, açıklama başında da belirttiğim üzere aygıtınızın garantisini ortadan kaldırıyor. Bu sebeple Root’layacağınız aygıtın ya garanti vaktinin bitmiş olması yada kendinden çok emin bir mobil kullanıcı olmanızı öneriyorum. Aksi vaziyetlerde istenmeyen vakalar ile karşılaşabilme olasılığınız bulunuyor.

Kingo Android Kökü BENZER İÇERİKLER
Kingo Android Kökü YAPILAN YORUMLAR