Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kereste

Kereste

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Timber, az rakamda da konutlu olanların da kullandığı bir dost bulma uygulaması olan Tinder’ı Windows 8 platformuna taşıyor. Fotoğrafı Tinder uygulamasını aratmayacak oldukça zaferli bir istemci hem tablet hem de bilgisayarda kullanılabiliyor.

Yeni jenerasyon sevgili / aşk bulma uygulamalarından biri olan Tinder, dünya genelinde hatrı sayılır kullanıcı tarafından kullanılabiliyor. Geniş filtreleme alternatifleri sayesinde yalnızca kalitelerinize uygun adayları karşınıza çıkarıyor. Facebook ile entegre biçimde çalışan dost bulma uygulaması yalnızca iOS ve Android platformunda yer alıyor. Windows Phone ve Windows 8 kullanıcıları için geliştirilen, fotoğrafı uygulamadan farksız bir seçenek olarak karşımıza çıkan Timber tamamen fiyatsız olarak indirime sunulmuş ve rahatsız edici reklamlar sunmuyor.

Yakınınızda dost arayan bireyleri bulmanıza takviyeci olan Timber, sizinle aynı alaka alanlara sahip bireyleri karşınıza çıkarmak için Facebook hesabınızı kullanıyor. Facebook hesabınıza bağlayarak neredeyse hiçbir tercih yapmadan sizinle ortak mukadderatı paylaşan şahıslar karşınıza çıkıyor. Dilerseniz yaş ve alaka alanlarını kendiniz de tanımlayabiliyorsunuz.

Timber’da da sohbet sistemi aynı. Kaydırma hareketi ile bireyi hoşlandığınızı belirtiyorsunuz. Karşı taraf ta sizden hoşlanırsa sohbet etrafı doğuyor ve dostluğa giden ilk adım atılıyor. Bu noktada şahısların birbirlerini rahatsız edebilecekleri ihtimali ortaya çıkıyor. Uygulamada bu da düşünülmüş ve sosyal ağlarda gördüğümüz maniyle butonu konulmuş.

Timber Özellikleri:

Facebook hesabınızı bağlayarak aynı alaka alanlara sahip bireyleri bulun. Sağa / sola kaydırma hareketi ile bireyleri hoşlandığınızı, sevmediğinizi belirtin. Bireylerle sohbet edin. Filtreme alternatifleri ile aradığınız bireyi basitlikle bulun. Sohbetinden rahatsız olduğunuz bireyleri yasaklayın.

Kereste BENZER İÇERİKLER
Kereste YAPILAN YORUMLAR