Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KCleaner

KCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

KCleaner sisteminizde yer kaplayan afaki verileri tanımlayıp silerek, diskinizde boş alan yaratmanıza dayanakçı olan galibiyetli bir yazılımdır.

Programın yalnızca ve kullanıcı arkadaşı arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı programı rahatlıkla kullanabilir.

Programın ayarlar menüsü altında programın geri dönüşüm kurusu, Windows çift montaj dosyaları, Apple ve Adobe Reader gibi program ve uygulamalar için varolan tarama alternatiflerini de faalleştirebilirsiniz.

KCleaner geçiçi sistem ve internet dosyaları, belirleme bilgileri, en son kullanılan dosyalar listesi, Firefox ve Macromedia önbellekleri, Windows günlük dosyaları, Chrome ve QuickTime önbellekleri, DNS günlükleri gibi bir hayli dosyayı taratarak, bulunan neticeleri bilgisayarınızdan basitçe silebileceğiniz bir yazılım.

Taram harekâtını yaptıktan sonra karşınıza gelen liste üzerinde yer alan bilgileri elle teker teker silebileceğiniz gibi isterseniz afaki bilgileri KCleaner‘ın otomatik olarak silmesini de sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük ölçüde kullanan program, tarama operasyonlarını oldukça süratli biçimde bitirmektedir. Testlerimiz sırasında rastgele bir kasvet veya meseleyle karşılaşmadığımız KCleaner’ı seçenek bir sistem bakım programı olarak önerebilirim.

Anekdot: Program montajı sırasında değişik uygulama ve yazılımlara ait öneriler yer almaktadır. Montaj sırasında lütfen bunlara dikkat ediniz.

KCleaner BENZER İÇERİKLER
KCleaner YAPILAN YORUMLAR