Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kaynak Hacker

Kaynak Hacker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Resource Hacker programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda hiç zorlanmadan elinizdeki programların EXE uzantılı ana dosyalarını yahut DLL uzantılı sistem dosyaları üzerinde farklılıklar yapmak için kullanabileceğiniz fiyatsız programlar arasında yer alıyor. Programın arayüzü her ne kadar azıcık yıpranmış görünse de işlevleri mevzusunda rastgele bir kasvet olmadığından dolayı kullanmayı seçim edeceğinize inanıyorum. Çünkü yaptığı iş için hazırlanmış piyasadaki en iyi programlardan birisi olarak önümüzde duruyor.

EXE veya DLL dosyalarını tertip ettiğinizde mevcut programın yapısına göre farklılık gösterebilmekle beraber, programdaki yazıları, programın ikonunu, bazı işlev ve butonlarını yahut içeriklerini basitçe değiştirebiliyorsunuz. Natürel ki bu vaziyet programın karışıklığı ve esas kalitelerine göre başkalaşım gösterecektir.

Ayrıca fotoğraf dosyaları veya müzik dosyalarının kaynaklarını tertip etme namsınız olmasa da Resource Hacker’ı kullanarak bu dosyaların içerik kodlarını görüntüleyebilirsiniz. Ne Yazık Ki EXE ve DLL harici dosya cinslerinde tertip etme alternatifleri sunulmuyor.

Dilerseniz programların kaynak dosyalarını da binary dosyaları olarak kaydolabiliyor ve daha sonra tertip etmeye devam edebiliyorsunuz. Programın çalışması esnasında rastgele bir aksaklık farketmedik ancak çok geniş kapsamlı programları tertip etmeniz halinde ne yaptığınızı öğrenmiyorsanız programın çalışmasını bozabileceğiniz için dikkatli olmanızı öneriyorum.

Kaynak Hacker BENZER İÇERİKLER
Kaynak Hacker YAPILAN YORUMLAR