Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kayıt Reviver

Kayıt Reviver

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Registry Reviver, Windows Kayıt Defteri üzerindeki rastgele bir yanılgıyı bularak, süratli bir biçimde onarmanıza imkân sağlayan kapsamlı bir sistem taşıtıdır. Kayıt defteri üzerindeki yanılgıları düzenlemenize ve optimize etmenize imkân sağlayan program desteğiyle sistem performansınızı çoğaldırabilirsiniz.

Oldukça sade ve çağdaş bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde yer alan tüm sekmeler oldukça organize biçimde yerleştirilmiştir ve lüzum dinleyebileceğiniz tüm taşıtlar elinizin altındadır. Takviyesine de sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her cins operasyonu otomatik olarak yerine getirir.

Program desteğiyle kayıt defteri üzerinde ilk defa tarama yaptıktan sonra karşınıza gelen netice ekranın, bilgisayarınız üzerinde yer alan yanılgıları, onarılıp onarılmadığını, son onarılma tarihini, lisans statüsünü, versiyonunu ve hatta bilgisayarınızın teçhizatsal bilgilerini dahi görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcılar isterlerse tarama harekâtlarını kendi istekleri doğrultusuna tertip edebilir ve filtreleyebilirler. Ayrıca isterseniz derin tarama modunu kullanarak sistem yanılgılarını çok daha detaylı bir biçimde araştırabilirsiniz.

Registry Reviver ile tarama ve düzenleme operasyonu yapmadan evvel isterseniz o an kullanmakta olduğunu Windows Kayıt Defteri’ne ait yedek alabilir ve mümkün bir bilgi kaybı gidişatında sisteminizi daha önceki haline basitçe döndürebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını neredeyse hiç yormayan bir program olan Registry Reviver, buna karşın tarama, onarma ve optimizasyon harekâtlarını oldukça süratli bir biçimde bitirmektedir. Kayıt defterleri üzerinde yer alan yanılgıları taramak, onarmak ve optimize etmek için bir programa lüzumunuz varsa Registry Reviver’ı kesinlikle sınamanızı öneriyorum.

Kayıt Reviver BENZER İÇERİKLER
Kayıt Reviver YAPILAN YORUMLAR