Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kayıt Bulucu

Kayıt Bulucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Registry Finder, bilgisayar kullanıcılarının faydalanabilmesi içi geliştirilen fiyatsız, kolay ve faydalı bir kayıt defteri programı. Windows işletim sistemi üzerinde çalışann bu program oldukça karmaşık olan kayıt defteri içerisinde aradıklarınızı basitçe bulma olanağı sunuyor. Fakat daha da hoş olan ise programın dosya bulma dışında kayıt defteri dosyalarına tertip edebiliyor olması.

Kayıt defteri içerisinde yer alan anahtar ve kıymetleri oluşturma, silme ve yine adlandırma ya da değerlendirme harekâtlarının tamamını son derece kolay olarak yapabileceğiniz program gerçeğinde bilgisayar kullanımı mevzusunda tecrübeli bireylere hitap ediyor diyebilirim. Her ne kadar programın arayüzü ve kullanımı kolay olsa da bilgisayar ile çok haşır neşir olmayan bir kullanıcıysanıza program size karmaşık gelebilir. Bu cins vaziyetlerde mevzuya egemen olan tanıdıklarınızdan takviye alarak yeniden bu programla zorunlu tertip etmeleri yapabilirsiniz.

Kayıt defteri üzerinde yaptığınız tüm farklılıkları geri ya da ileri alma alternatifleri de sunan program kayıt defterinde aradığınızı bulma ve tertip etme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi. Hemen fiyatsız indirip sınamanızda fayda var.

Kayıt Bulucu BENZER İÇERİKLER
Kayıt Bulucu YAPILAN YORUMLAR