Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kaspersky Yazılım Güncelleyici

Kaspersky Yazılım Güncelleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Kaspersky Software Updater, bilgisayarınızda yüklü olan ehemmiyetli programların aktüellemelerini otomatik olarak hakimiyet edip aktüel olmayanları tespit eden ve aktüellemelerini yükleyebilen hem oldukça bereketli hem de fiyatsız bir yazılım.

Anti virüs alanında ün salan Kaspersky tarafından geliştirilen program sade arayüzü ve basit kullanımı ile ön tasarıya çıkarken, bir çok bilgisayarda en çok kullanılan programlar için uğraşsız aktüelleme fırsatı sunuyor.

Bildiğiniz üzere hem güvenlik sarihleri hem de değişik özellikler sebebiyle programların her zaman aktüel versiyonlarının kullanılmaıs gerekiyor. Fakat bir çok bilgisayar kullanıcısı, bilgisayar kullanım tecrübesini etkilemediği fikri ile aktüel olmayan programları ellemeyerek uzun vakit daha önceki versiyon kullanmaya devam edebiliyor. Bu gidişat çoğu zaman bir hasara yol açmasa dahi mevcut tehlikelerin olmadığını da söylemek muhtemel değil. Bu sebeple programları aktüel olarak kullanmak her zaman daha bereketli. Fakat program aktüellemeleri özellikle rakamları çok fazla olduğu için külfetli bir iş haline geliyor. Şayet bir uslu telefon kullanıyorsanız, aygıtınızdaki uygulamaları aktüelleme operasyonu ile tamamen aynı. Bu operasyonları basitleştiren hatta sizin yerinize otomatik olarak yapan Kaspersky Software Updater fiyatsız olarak bilgisayar kullanıcılarına sunuluyor.

Tek bir tıklama ile desteklediği programların versiyonlarını hakimiyet eden yazılım, yapacağı tarama operasyonu sonunda aktüel olmayan programları tespit ediyor ve size sorarak aktüel versiyonlarını yükleyebiliyor.

Adobe Flash Player’dan Google Chrome’a ve Mozilla Firefox’tan VLC Media Player’a kadar geniş bir yazılım aktüelleme dayanağı sunan Kaspersky Software Updater ile hem tehlikesiz hem de fiyatsız olarak programlarınızı aktüel yakalayabiliyorsunuz.

Yazılımın aktüelleme dayanağı sunduğu tüm programları alttaki listede görebilirsiniz:

Adobe AIR Adobe Flash Player ActiveX Adobe Flash Player Plugin Adobe Reader XI Adobe Shockwave Player Google Chrome Mozilla Firefox Mozilla SeaMonkey Mozilla Thunderbird Opera Oracle Java JRE 1.7.x Oracle Java JRE 1.8.x Sun Java JRE 1.6.x TeamViewer VLC Media Player Wireshark

Kaspersky Yazılım Güncelleyici BENZER İÇERİKLER
Kaspersky Yazılım Güncelleyici YAPILAN YORUMLAR